Genel

Atatürk Fotoğrafları Sergisi, 3-12 Ocak 2011, MTSO

Gazeteci Haldun Okdemir’in koleksiyonundan oluşan Atatürk Fotoğrafları Sergisi 03-12 Ocak 2011 tarihleri arasında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Sanat Galerisinde ziyaretçilere açık olacaktır. Serginin açılış kokteyli 3 Ocak 2011 Pazartesi günü saat 14.30’da aynı adreste gerçekleştirilecektir.

MTSO Sanat Galerisi’nde Atatürk fotoğrafları sergisi

Gazeteci Haldun Okdemir, Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşuna denk gelen 3 Ocak’ta ‘Atatürk Fotoğrafları’ sergisini açtı. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Yardımcısı Suphi Olcay, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Faik Burakgazi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Erol Ertan ile çok sayıda davetli katıldı.

Atatürk’ün eski, yıpranmış fotoğraflarını bulup derleyerek günışığına çıkaran Gazeteci Haldun Okdemir, “Sergilediğim fotoğraflar, devrimleri ve düşünceleriyle Gazi’nin son 35 yılını gözler önüne seriyor. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 106 fotoğrafı ziyaretçileri adeta o günlere götürecektir” dedi. Sergi 12 Ocak’a kadar izlenebilecek.

Detaylı bilgi için Tel: 0.324.238 95 00 (261)